Пожежна безпека очима дітей

За підтримки управління освіти, молоді та спорту в спеціалізованій школі №131 було проведено конкурс дитячого малюнку на тему “Пожежна безпека очима дітей”

Конкурсні роботи висвітлювали мету залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища, пропаганди професії рятувальника.

Для оцінки й відбору найкращих робіт і визначення переможців відбіркових турів Конкурсу було організовано засідання журі. Переможців відбіркових турів Конкурсу нагородили відповідними дипломами.

Конкурс було проведено з 10 вересня по 09 листопада 2018 року у трьох вікових категоріях:

І група 6-10 років;

I місце — Заваденко Назар, 2В

II місце — Сапон Маргарита, 3Б

III місце — Ксендзюк Марина, 3А

ІІ група -11 -14 років;

I місце — Найченко Сергій, 7В

II місце — Сідлецька Євгенія, 7Б

III місце —Гльоза Єлизавета, 5Б

ІІІ група – 15-18 років.

I місце — Циба Аліна, 9А

II місце — Гурова Наталія, 9В

7а; 10а та 11а не приймали участь.

Вітаємо Вас!

/Files/photogallery/808/1(1).jpg