Тиждень німецької мови

Протягом першого тижня листопада учні 7в, 8б та 10а класів готували презентації та показували свої творчі здібності у вивчені німецької мови. На уроках вони презентували свої роботи. Учні 7в класу (німецька мова -ІІ мова) створили свої супермаркети, універмги чи торгові центри, вигадували їм назву, наповнювали їх відділеннями та товарами. Кожну роботу закріплювали розповіддю іноземною мовою.

Учні 8б класу вирішили проаналізувати користь та переваги фаст фуд їжу. Учні продемонстрували не корисну але смачну на їхню думку їжу, описали складову і кількість калорій, показали фотозвіти.

Учні 10а класу підготували презентацію на інтерактивній дошці і представили увагу класу свої улюблені види спорту та улюблених та відомих спортсменів.

Це були захоплеючі презентації, відеоролики, цікав і пізнавальні розповіді про своїх кумирів.

Вчитель Гук І.В.