День захисника Вітчизни

Вукраїнській традиції Покроватісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів. Тому і День захисника Вітчизни теперь святкуємо 14 жовтня і це важлива датакалендаря на жовтень.

Одинадцятикласники нашої школи до Дня захисника Вітчизни провели виховну годину «Є така професія = захищати Батьківщину». Учні згадали всі етапи розвитку нашого славетного війська: тих, хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.

Покладаючи квіти до меморіальної дошки Горохову Генадію Юрійовичу, учні вшанували пам’ять ветеранів, які захищали Батьківщину в лиху годину,мужніх воїнів- інтернаціоналістів, які виконали свій обов’язок, сьогоднішніх героїв, які захищають нашу країну на Сході.

Вчитель: Сисова О.Г.