Наша гордість

Переможці ІІ(районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 н.р

1. Ванецян Олег 10а ІІ Хімія Білозор Т.А
2. Ванецян Олег 10А ІІ Біологія Лісовенко Ю.П.
3. Костенко Катерина 11А ІІ Біологія Лісовенко Ю.П.
4. Костенко Катерина 11а ІІІ Інформаційні технології Дзигун Н.О.
5. Табунов Михайло ІІІ Історія Павлюк Т.М.
6. Гальчинська Ганна 10а ІІІ Комп’ютерна графіка Дзигун Н.О.
7. Ямковий Олександр ІІІ Комп’ютерна графіка Дзигун Н.О.
8. Буханець Вікторія ІІ Комп’ютерна графіка Дзигун Н.О.
9. Писаренко Павло ІІ Комп’ютерна графіка Дзигун Н.О.
10. Шишук Діана 11А ІІІ Німецька мова Лукянець В.В.
11. Кузьміна Діана ІІІ Німецька мова Гук І. В.
12. Табунов Михайло ІІІ Німецька мова Лук’янець В. В.
13. Чуб Родіон ІІ Німецька мова Гук І. В.
14. Болдирєва Марина ІІІ Німецька мова Гук І. В.
15. Богачова Аліна 3 Образотворче мистецтво Шпак Н.С.
16. Мостова Віта 11а ІІІ Світова література Біла І.М.
17. Додонова Марія ІІІ Українська мова Пашкова О.М.
18. Костенко Анна ІІІ Фізика Янковська М.М.
19. Болдирєва Марина ІІІ Фізика Янковська М.М.
20. Гер Владислав ІІІ Фізика Янковська М.М.

Переможці І (районного) етапу МАН (2013/2014 н.р.):

ПІБ учня Клас Тема Керівник Місце
1. Кузьміна Діана Володимирівна Колір, як інструмент впливу на підсвідомість Лісовенко Ю.П. III
2. Ванецян Олег Артурович 10 Короткозоість Лісовенко Ю.П. ІІІ
3. Болдирєва Марина Олегівна 9 Фаст-фуд. Вплив швидкої їжі на організм людини. Лісовенко Ю.П. ІІІ
4. Дьячук Назар Олексійович 11 Генетично модифіковані організми. Спасіння або винищення людства Лісовенко Ю.П. ІІ
5. Табунов Михайло Сергійович 8 Визначення рівня нітратів у фруктах та овочах Лісовенко Ю.П. ІІ
6. Буханець Вікторія Дмитрівна 8 Сучасні розробки медичних препаратів на основі лікарських рослин Лісовенко Ю.П ІІ
7. Галат Ольга Ігорівна 8 Тиранозавр – загадка людства Лісовенко Ю.П. ІІІ
8. Буханець Вікторія Дмитрівна 8 Математичні моделі в біології Нижник Т.Ю. ІІІ
9. Костенко Анна Олександрівна 8 Математичні несподіванки та курйози Нижник Т.Ю. Ш
10. Гарбуз Марина Володимирівна 11 Графічне застосування методу графів у житті Нижник Т. Ю. ІІІ
11. Безкоровайна Катерина Олегівна 11 Статистика Нижник Т.Ю. ІІІ
12. Гер Владислав Маратович 9 Десять способів розв’язування квадратних рівнянь Нижник Т.Ю. ІІІ
13. Цаплій Марія Григорівна 9 Дієслівні синоніми в прозі Євгена Гуцала Ровкіна С.М. ІІІ
14. Костенко Катерина Сергіївна 11 Альтернативні методи боротьби зі словами-паразитами Сисова О.Г ІІ
15. Кузьмина Діана Володимирівна 8 Трансформація релігійних уявлень словян Павлюк Т.М. І
16. Буханець Вікторія Дмитрівна 8 Рух опору в Україні Павлюк Т.М. ІІ
17. Буренко Ярослав Олегович 8 Архітектурна пам’ятка України «Лівадійський палац» Павлюк Т.М. ІІ
18. Гіржев Євген Миколайович 11 Створення електронного посібника для редагуванні прошивок та віджетів мобільних телефонів Дзигун Н.О. ІІ
19. Журба Тетяна Олександрівна 9 Виявлення медикаментів у тканинах вивчення дії на шкіру. Визначення швидкості дифузії Янковська Марія Миколаївна ІІІ
20. Болдирєва Марина Олегівна 9 Фізичне пояснення дихання людини Янковська Марія Миколаївна ІІІ
21. Буханець Вікторія Дмитрівна 8 Магнітний плащ-невидимка Янковська Марія Миколаївна ІІІ
22. Мазуряк Олександр Володимирович 8 Теорія струн Янковська Марія Миколаївна ІІІ
23. Ніколаєнко Владислав Миколайович 11 ТОП 10 нових технологій в матеріалознавстві Янковська Марія Миколаївна ІІ
24. Діденко Костянтин Валерійович 11 Перспективи розвитку малої вітроенергетики Янковська Марія Миколаївна ІІІ
25. Шабінський Іван Владиславович 11 Ньютонівські та не Ньютонівські рідини Янковська Марія Миколаївна ІІІ
26. Табунов Михайло Сергійович 8 Таємниці кульової блискавки Янковська Марія Миколаївна ІІ
27. Костенко Анна Олександрівна 8 Астероїдна небезпека Янковська Марія Миколаївна ІІ
28. Дорош Руслан Юрійович 9 Дослідження кульової блискавки Янковська Марія Миколаївна ІІ
29. Колосовський Михайло Михайлович 10 Нетрадиційні засоби космічних польотів Янковська Марія Миколаївна ІІ
30. Цоколов Максим Володимирович 9 Місяць та його дія на Землю Янковська Марія Миколаївна ІІІ
31. Пащенко Руслан Сергійович 10 Коли і як виник Всесвіт? Янковська Марія Миколаївна ІІ
32. Литвин Владислав Володимирович 9 Вплив побутових енергетичних і магнітних палив сонячної радіації на організм людини Янковська Марія Миколаївна І
33. Дьячук Назар Олексійович 11 Сонячні колектори як альтернативне опалення будинку Янковська Марія Миколаївна ІІ
34. Тодоренко Максим Миколайович 11 Нові технологій зв’язку Янковська Марія Миколаївна І
35. Верещинський Владислав Русланович 8 Сучасні світодіоди Янковська Марія Миколаївна ІІІ
36. Добровольський Максим Ігорович 9 Звукова зброя Янковська Марія Миколаївна ІІІ
37. Буренко Ярослав Олегович 8 Перспективні транспортні технології Янковська Марія Миколаївна ІІІ
38. Павлюк Дмитро Олександрович 8 Чому папір змінює колір Янковська Марія Миколаївна ІІ
39. Маруда Юрій Олександрович 10А Проектування літаків. Янковська М.М. ІІ
40. Холявко Вадим Петрович 10А Нові види транспорта. Комбіновані транспортні системи. Янковська М.М. ІІІ
41. Москаленко Вадим Анатолійович 10А Сучасні ДВЗ. Янковська М.М. ІІІ
42. Салмін Дмитро Романович 9 Хімія лікарських засобів Білозір Т.А. ІІІ
43. Іващенко Марія Олексіївна 10 Вміст нітратів у харчових продуктах Білозір Т.А. ІІІ
44. Кузьміна Діана Володимирівна 8-Б Німецькі молодіжні сленги Гук І.В. ІІІ
45. Куценко Оксана Павлівна 8-Б Особливості антонімії в німецькій мові Фокіна Г.М. ІІІ
46. Ящук Єлизавета Сергіївна 9-А Особливості німецького діалектичного мовлення Мельник О.В. ІІІ
47. Ніколеко Надія Олександрівна 10-А Особливості художнього перекладу німецьких фразеологізмів Говоруха Н.В. ІІІ
48. Чуб Родіон Андрійович 8-Б Синонімія німецької мови Гук І.В. ІІ

Переможці районного етапу міжнародного конкурсу з української мови ім. П Яцика (2014-2015 н.р.)

Піб Клас Місце Вчитель
1. Іващенко Марія 10А ІІ Сисова О.Г.
2. Костенко Катерина 11А ІІ Сисова О.Г.
3. Додонова Марія ІІІ Пашкова О.М.
4. Костенко Дарина ІІІ Зарицька Т.В.

Переможці районного етапу міжнародного конкурсу з української мови ім. Т.Г.Шевченка (2014-2015 н.р.)

Піб Клас Місце Вчитель
1. Калініченко Марія ІІІ Сисова О.Г.
2. Ніколаєнко Юлія ІІ Пашкова О.М.

Переможці ІІ(районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2013-2014 н.р.

ПІ учня клас Місце предмет ПІБ
вчителя
1. Ванецян Олег ІІ біологія Лісовенко Ю.П.
2. Шевцов Микола ІІІ біологія Лісовенко Ю.П.
3. Болдирєва Марина ІІІ фізика Янковська М.М.
4. Яциняк Маркіян 11а ІІІ укр. мова Сисова О.Г.
5. Кацімон Ольга 11а ІІІ світ.літ. Біла І.М.
6. Богачова Аліна ІІ образ. мист. Шпак Н.С.
7. Цаплій Марія І нім.мова Шевчук І.В.
8. Болдирева Марина ІІ нім.мова Шевчук І.В.
9. Писаренко Павло ІІІ нім.мова Гук І.В.
10. Тюріна Вікторія ІІ нім.мова Говоруха Н.В.
11. Яциняк Маркіян 11а ІІІ історія Пашкова О.М.
12. Яциняк Маркіян 11а ІІІ англ. мова Іващенко А.В.
13. Ванецян Олег ІІ хімія Криваль В.М.
14. Безкоровайна Катерина 10а ІІІ комп. граф. Дзигун Н.О.
15. Костенко Катерина 10а ІІ Інформ. (офісних) технологій Дзигун Н.О.
16. Яциняк Маркіян 11а III Географії Лисак С.В.
17. Костенко Катерина 10а І Педагогіки та психології Швайка А.О.

Переможці І (районного) етапу МАН (2013/2014 н.р.):

ПІБ учня Клас Секція Тема Керівник місце
Цаплій Марія етнологія Елементи язичницької культури у звичаях святкування Павлюк Т.М. ІІ
Табунов Микола 11а всесвітня історія Бородинська битва Пашкова О.М. ІІІ
Кацімон Ольга 11а Екологічно без-печні технології та ресурсозбе-реження Технологія механічного розділення льоду за мет. Фаренг. Янковська М.М. ІІІ
Гарбузов Олексій Екологічно без-печні технології та ресурсозбе-реження Нова кільцева дорога Янковська М.М. І
Холявко Вадим Науково-технічна творчість та винахідництво Як виготовити 3D окуляри в домашніх умовах Янковська М.М. ІІІ
Шабінський Іван 10а Науково-технічна творчість та винахідництво Електрошокер та його будова Янковська М.М. ІІІ
Табунов Михайло Технологічні процеси та перспективні технології Технологія створення солоного снігу Янковська М.М. І
Головко Катерина Технологічні процеси та перспективні технології Іграшкі - саморобки Янковська М.М. ІІ
Костенко Анна Матеріалознав-ство Визначення якості дорогоцінних каменів Янковська М.М. І
Кучер Надія Матеріалознав-ство Найчорніший в світі матеріал Янковська М.М. І
Маруда Юрій Матеріалознав-ство Персональні літальні апарати Янковська М.М. ІІ
Луцький Андрій Інформаційно комунікаційні системи Криптографічні засоби захисту інформації Янковська М.М. І
Тодоренко Максим 10а Електроніка та приладобудування Мікроконтроллери Янковська М.М. ІІІ
Дьячук Назар 10а Теоретична фізика Воднева енергетика Янковська М.М. ІІ
Іващенко Марія Теоретична фізика Інтерференція світлових хвиль Янковська М.М. ІІІ
Буханець Вікторія Теоретична фізика Фізика в літературі Янковська М.М. ІІ
Чичур Тетяна Теоретична фізика Оптичні ілюзії Янковська М.М. ІІІ
Шевцов Микола Експериментальна фізика Магнетизм та електромагнетизм Янковська М.М. ІІ
Становська Ірина Експериментальна фізика Дослідження проходження світла через призму Янковська М.М. І
Лагущенко Микола Експериментальна фізика Технологія фокусів. Фокуси та фізики Янковська М.М. ІІІ
Дорош Руслан Експериментальна фізика Вуглеволокно під дією електрики Янковська М.М. ІІІ
Добровольський М Експериментальна фізика Інфразвук та ультразвук, його вплив на людину Янковська М.М. ІІІ
Журба Тетяна Біофізика Чим відмінний механізм хлебтання у котів та собак Янковська М.М. І
Болдирєва Марина Астрономія та астрофізика Гіпотеза збільшення кількості планет Сонячної системи Яновська А.Г. ІІ
Кувшинов Олексій Астрономія та астрофізика Космічний світ Янковська М.М. ІІ
Безкоровайна Катерина 10а Астрономія та астрофізика Спостереження оптичних атмосферних явищ Янковська М.М. ІІ
Гер Владислав Аерофізика та космічні дослідження Мікросупутники врятують Землю від глобального потепління Янковська М.М. ІІ
Гіжев Євген 10а Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми Створення електронного посібника для прошивок та віджетів мобільних телефонів Дзигун Н.О. ІІ
Яциняк Маркіян 11а Англійська мова Лексична прагматика та мовні засоби англомовної реклами продуктів харчування та напоїв Іващенко А. В. ІІІ
Тюріна Вікторія німецька мова Функціонування англіцизмів в німецькій мові Говоруха Н.В. І
Пелещук Дарина німецька мова Особливості лексики в поезії Р.М. Рільке Говоруха Н.В. ІІІ
Зуб Дмитро 11а німецька мова Заперечення у фразеологізмах Говоруха Н.В. ІІІ
Кацімон Ольга 11а німецька мова Мова і стиль творів Раабе Гук І.В. І
Трояновська Крістіна 11а німецька мова Роль лексичних синонімів у творенні образів Трістана та Ізольди Гук І.В. ІІІ
Сергегія Анжеліка 11а німецька мова Архаїзми та історизми Шторма Гук І.В. ІІІ
Шевцов Микола Прикладна математика та математичне моделювання Комбінаторка орбіт і її використання Нижник Т.Ю. ІІ
Гальчинська Ганна Прикладна математика та математичне моделювання Математичні аспекти теорії ігор в конфліктології Нижник Т.Ю. ІІІ
Царик Олег геометрія Симетрія в геометрії Нижник Т. Ю. ІІ
Крамар Олександра 10а геометрія Деякі аспекти топології Нижник Т.Ю. ІІІ
Литвин Владислав Хімія Оксиди Криваль В.М. ІІІ
Безкоровайна Катерина 10а Хімія Ефірні олії для косметичної промисловості Кривваль В.М. ІІІ
Кацімон Ольга 11а Хімія Визначення якості та безпечності пральних порошків Криваль В.М. ІІІ
Ванецян Олег Загальна біологія та біологія людини Групи крові. Резус-фактор Лісовенко Ю.П. ІІІ
Пігульов Ілля Загальна біологія та біологія людини Вплив йододефіциту на інтелектуальний, фізичний та психічний розвиток підлітків Лісовенко Ю.П. ІІ
Голодний Микита 11а Загальна біологія та біологія людини Біологічна роль кальцію в організмі людини Лісовенко Ю.В. ІІІ
Ванецяк Олег Практична медицина Дія лікувальних засобів в організмі людини Криваль В.М. ІІІ
Кучер Надія Практична медицина Дослідження алергічних реакцій та основних груп алергенів. Алергія та імунітет Лісовенко Ю.П. ІІІ
Гарбуз Марина 10а Клінічна медицина «Мінінгококова інфекція та її форми» Лісовенко Ю.П. ІІІ
Панферова Рената Біохімія, молекулярна біолоігія, генетика та селекція Особливості біохімічних властивостей крові Лісовенко Ю. П. ІІІ
Костенко Катерина 10а Психологія Особливості адаптації першокласників Швайка А.О. ІІ
Дьячук Назар 10а Екологія рослинного світу ( ботаніка Амброзія-небезпечна карантинна рослина або ліки від алергії Лісовенко Ю.П. І
Салмін Дмитро Екологія тваринного світу ( зоологія, зоотехнія та ветеринарія) Іхтіологія – наука про риб Лісовенко Ю.П. ІІІ
Кувшинов Олексій Екологія тваринного світу ( зоологія, зоотехнія та ветеринарія) Життєдіяльність, будова та психологія собак Лісовенко Ю.П. І
Ткаченко Анна Екологія тваринного світу ( зоологія, зоотехнія та ветеринарія) Загін непарнокопитних Лісовенко Ю.П. ІІІ
Вдовиченко Ілля Екологія Повітря. Стан повітря у Києві Криваль В.М. І
Агеєва Тетяна 11а Екологія Проблеми забруднення навколишнього середовища Криваль В.М. ІІІ
Тромса Юлія 11а Гідроекологія Біоекологічна характеристика водойм міста Києва Лісовенко Ю. П. ІІ
Вдовиченко Ілля Лісознавство та агрономія, охорона довкілля та збалансоване природокористування Життєдіяльність та особливості будови екзотичних птахів Австралії Лісовенко Ю.П. ІІ
Костенко Катерина 10а Українська мова Неологізми у творчості В.Стуса Попова О.С. ІІІ
Гальчинська Анна Українська мова Походження назв спорідненості та свояцтва в українській мові Сисова О.Г. ІІІ
Мостова Віта 10а Українська література Образ Роксолани в художній літературі Попова О.С. ІІ
Зуєва Любов Українська література Педагогічні ідеї Григорія Сковороди Ровкіна С.М. ІІІ

Переможці І (районного) етапу МАН (2012/2013 н.р.):

ПІБ учня

Клас

Секція

місце

1. Ткаченко Катерина Олександрівна

11а

етнологія

ІІ

2. Гальчинська Ганна Андріївна

історія України

ІІ

3. Трояновська Крістіна Володимирівна

10а

історія України

ІІІ

4. Неділько Артем Олександрович

електроніка та приладобудування

I

5. Сивун Андрій Сергійович

електроніка та приладобудування

II

6. Лагущенко Олексій Юрійович

Машинобудування та робототехніка

II

7. Петриченко Євген Юрійович

Машинобудування та робототехніка

I

8. Маруда Юрій Олександрович

авіабудування та ракетобудування

І

9. Безкоровайна Катерина Олексіївна

технологічні процеси та перспективні технології

II

10. Вдовика Ігор Олександрович

10а

технологічні процеси та перспективні технології

III

11. Кацімон Ольга Ігорівна

10а

екологічно безпечні технології ресурсозбереження

II

12. Становська Ірина Ігорівна

інформаційно-телекомунікаційні системи

III

13. Іващенко Марія Олексіївна

інформаційно-телекомунікаційні системи

III

14. Орець Радіон Дмитрович

інформаційно-телекомунікаційні системи

III

15. Гіржев Євген Миколайович

технології програмування

ІІІ

16. Гальчинська Ганна Андріївна

Українська мова

ІІІ

17. Костенко Катерина Сергіївна

Українська мова

ІІм

18. Яциняк Маркіян Михайлович

10а

Українська мова

ІІм

19. Гульченко Анна Григорівна

10а

Українська література

ІІ

20. Кацімон Ольга Ігорівна

10а

Українська література

ІІр

21. Томільченко

Марія Наталія

11а

Фолькло-ристика

ІІм

22. Тюріна Вікторія Андріївна

німецька література

І

23. Пелещук Дарина Володимирівна

німецька література

ІІ

24. Кацімон Ольга Ігорівна

10а

німецька література

І

25. Голота Анастасія Андріївна

10а

німецька література

ІІ

26. Гелашвілі Інна Гелаївна

11а

німецька література

І

27. Архипенко Анастасія Олександрівна

німецька література

ІІІ

28. Зуб Дмитро Андрійович

10а

німецька література

ІІІ

29. Назарчук Олександра Вікторівна

10а

німецька література

ІІІ

30. Мостова Віта Сергіївна

світова література

ІІр

31. Ільченко Ганна Володимирівна

10а

світова література

ІІІр

32. Безерова Надія Валентинівна

10а

світова література

ІІІр

33. Крамар Олександра Владиславівна

Прикладна математика і математичне моделювання

ІІ

34. Шевцов Микола Олександрович

астрономія і астрофізика

II

35. Гнатюк Максим Едуардович

астрономія і астрофізика

III

36. Беліновець Катерина Ігорівна

10а

астрономія і астрофізика

III

37. Тодоренко Максим Миколайович

Експериментальна фізика

III

38. Дьячук Назар Олексійович

Експериментальна фізика

II

39. Ванецян Олег Артурович

Практична медицина

ІІІ

40. Поліщук Світлана Олександрівна

Біохімія

І

41. Дьячук Назар Олексійович

Біохімія

ІІ

42. Голобородько Андрій Михайлович

11а

Біохімія

І

43. Кучер Надія Андріївна

Валеологія

ІІ

44. Малько Марія Владиславівна

Клінічна медицина

ІІ

45. Малюшицька Вікторія Володимирівна

психологія

ІІІ

46. Кучер Надія Андріївна

хімія довкілля

ІІІ

47. Кацімон Ольга Ігорівна

10а

хімія довкілля

ІІІ

48. Безкоровайна Катерина Олегівна

хімія

І

49. Гарбуз Марина Володимирівна

Екологія тварин

ІІІ

Переможці районних олімпіад з базових дисциплін (2012/2013):

ПІБ учня

клас

предмет

місце

Яциняк Маркіян

10а

Українська мова

ІІІ

Костенко Катерина

Українська мова

ІІ

Кутузова Катерина

Українська мова

ІІ

Богачова Карина

11а

Світова література

ІІ

Голота Анастасія

10а

Світова література

І

Яциняк Маркіян

10а

Світова література

ІІІ

Костенко Катерина

Світова література

ІІІ

Гелашвіллі Інна

11а

Німецька мова

ІІІ

Голота Анастасія

10а

Німецька мова

ІІ

Прокопенко Юлія

10а

Німецька мова

ІІ

Безерова Надія

10а

Німецька мова

ІІІ

Кацімон Ольга

10а

Німецька мова

І

Столярчук Діана

Німецька мова

ІІІ

Тюріна Вікторія

Німецька мова

ІІІ

Костенко Катерина

Історія

ІІІ

Буханець Вікторія

Історія

ІІІ

Вдовика Ігор

10а

Фізика

ІІІ

Ванецян Олег

Фізика

ІІІ

Ванецян Олег

Хімія

І

Ванецян Олег

Біологія

ІІ

Яциняк Маркіян

10а

Географія

ІІ

Яциняк Маркіян

10а

Англійська мова

ІІІ

Костенко Катерина

Психологія

І

Міські олімпіади (2012/2013):

Богачова Карина

11а

Світова література

ІІІ

Переможці районних та міських, міжнародних конкурсів(2012/2013):

ПІ учня

Клас

Місце

Конкурс

1.

Костенко Катерина

І

І(районний) етап мовно-літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка

2.

Богачова Карина

11а

ІІІ

І(районний) етап мовно-літературному конкурсу ім.. Т.Г.Шевченка

3.

Мостова Віта

ІІІ

І (районний) етап конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка

4.

Яциняк Маркіян

10а

ІІІ

І (районний) етап конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика

5.

Костенко Катерина

ІІІ

І (районний) етап конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика

6.

Мостова Віта

ІІ

І (районний) етап конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика

7.

Буханець Вікторія

ІІ

І (районний) етап конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика

8.

Додонова Марія

ІІ

І (районний) етап конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика

9.

Команда школи

ІІ

Номінація «Сучасна українська модель» у конкурсі «Вишиванка з бабусиної скрині»

10.

Костенко Катерина

Лауреат

Всеукраїнський етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика

11.

Костенко Катерина

ІІІ

ІІ(міський) етап мовно-літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка

12.

Команда школи

Лауреат

Районний конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерства в освіті»

13.

Кудик Станіслав

11а

І

Районний конкурс «Снайпер столиці»

14.

Гелашвілі Інна

11а

ІІІ

Районний конкурс читців-дикламаторів поезій Т.Г.Шевченка

Кiлькiсть переглядiв: 2

Дата останньої зміни 26 Вересня 2017

Фотогалерея